BronzeX2 İle Bronzlaşma Daha Kolay ve Daha Hızlı

BronzeX2 Nedir?

Yazın bronzlaşabilmek için saatlerce hatta günlerce güneş altında yatmaktan bunalanlardan mısınız? Tatile çıktığınızda kısıtlı olan sürenizi güneş yanıklarıyla, güneş lekeleriyle ve soyulma problemleriyle mi geçiriyorsunuz? Her sene bir kaç gün güneşlenme şansı bulup asla yeterince bronzlaşamayanlardan mısınız?


İşte tam da size göre bir güneş yağı; Bronze X2

Herkesin istediği ettiği tek şey uzun bir yaz tatilinin sonunda bronz bir tene sahip olabilmek. Bronz bir ten sizi daha fit, daha ince ve zarif gösterir. Giydikleriniz daha çok yakışır, takılarınız, aksesuarlarınız adeta üzerinizde ışıldar. Ancak bronz bir tene sahip olmak için saatlerce, hatta haftalarca güneşin altında yatmak gerekebilir. Ayrıca güzellik uğruna verdiğiniz bu mücadele herzaman başarıyla da sonuçlanmaz. Güneşin altında haşlanabilir, ciddi yanıklar oluşabilir, acı çekebilirsiniz ve kolay kolay kurtulamayacağınız güneş lekelerine maruz kalabilirsiniz.

Bronze X2 ile Yalnızca Bir Günde Bronzlaşın;

BronzeX2 ile sadece bir günde haftalarca tatil yapmışcasına mükemmel bir bronz bir tene kavuşabilirsiniz. Üstelik güneşin en zararlı olduğu öğlen saatlerinde güneşin altında kavrulmadan. Yalnızca sabah ve akşam güneşinde 90’ar dakika güneşlenerek. Artık acı çekmeden, zahmete girmeden bir gün içerisinde bronzlaşın, daha fit daha ince ve daha güzel görünün.

BronzeX2 nin Diğer Güneş Ürünlerinden Farkı Nedir?

Güneş Kremi
 • BronzeX2 ile yanlızca bir günde haftalarca güneşlenmiş gibi bronzlaşabilirsiniz.
 • Eşsiz ve yoğun bir kokuya sahiptir.
 • Kızarıklık aşamasını en aza indirerek beyaz tenden bronz bir tene direkt geçiş yapmanızı sağlar
 • İçeriğinde bulunan mentol ve okaliptus sayesinde güneş altında dahi serinlemenizi sağlar
 • Güneşin cildinize vereceği zararları en aza indirgemek için formule edilmiştir.
 • Denizde veya havuzda sudan çıktıktan sonra etkisini kaybetmez, suya dayanıklıdır.
 • Bronze X2’nin içeriğindeki vitaminler cildinizin kurumasını, matlaşmasını ve soyulmasını engeller.
 • Kısa süreli kullanımlarda dahi eşsiz güzellikteki parlak ve bronz bir tene kavuşabilirsiniz.

Peki Bronze X2’yi Bu Kadar Başarılı Kılan Nedir?
 1. Havuç Yağı; BronzeX2 ’nin İçeriğindeki A vitaminince zengin havuç yağı cildin nemini koruyarak kurumasını engeller, cilt dokusuna sağlık kazandırır ve besler. Böylece güneşin etkisiyle oluşan cilt kurumasının önüne geçilmiş olur. Ayrıca içeriğindeki pletakaroten hızlı ve etkili bronzlaşmayı sağlar.
 2. Susam Yağı; BronzeX2’nin içeriğinde bulunan susam yağı E vitamini bakımında oldukça zengindir ve oldukça güçlü bir antioksidan etki sağlar. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korur, cildin kontrolsüz bir şekilde yanmasını engeller ve de ana maddesi lesitin yağın içindeki antioksidanların etkinliğini arttırır.
 3. Kayısı Yağı; Kayısı yağı içeriğindeki karoten ve betakaroten sayesinde bronzlaşmayı sağlarken, cilde canlılık ve parlaklık verir ve güneşin etkisiyle oluşan kuruluğu engeller. Yapısındaki doğal bileşenler hücre yenilenmesini sağlayarak, güneşin yaşlandırıcı etkisini de engeller.
 4. Kakao Yağı; Bronze X2’nin içeriğindeki kakao yağı hem doğal bir bronzlaştırıcı, hem de güçlü bir antioksidan içeriği olan bir yağdır. İçeriğindeki teobromin sayesinde cildi gevşetir ve rahatlatır.
 5. Tatlı Badem Yağı; Cildin mineral ve E vitamini ihtiyacını karşılar, cildi yumuşatır.
 6. Okaliptus Yağı; Güneşlenirken serinlemenizi ve güneş yağınızın hoş bir koku yaymasını sağlar.
Bütün bu organik yağlar, güneşe karşı doğal bir korumadır ve cildin soyulmadan kalıcı olarak sağlılklı bronzlaşmasını sağlar. Mineral ve vitaminler sayesinde de cildi besleyip, güneşin yaşlandırıcı etkisini de engellemiş olur. Hiç bir şekilde sentetik ve zararlı olan güneş filtranlarını içermemektedir. Bronzlaşırken sağlığınızın da bekçisi olur.

Güneşlenirken ve günlük kullanımınız için her zaman yanınızda, sağlıklı güneş yağınız ve koruyucunuz BronzX2.

Sadece 1 günde sanki haftalarca tatil yapmışcasına mükemmel bir bronluğa kavuşturacak BronzX2’yle sizde tanışın. Acı çekmeden ve zahmetlere girmeden 1 günde bronzlaşın ve daha fit daha ince daha zarif görünün.

Ürün Sitesine Git

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder