TAKİP ET

HAS Para'da  en güncel ve en kazançlı online kazanç sistemlerini sizlerle buluşturmaya ve sizleri finansal özgürlüğünüze kavuşturmaya çalışıyorum. HAS Para'da yayınlanan yeni fırsatlardan anında haberdar olmak için ve HAS Para'yı takip etmeniz için size bazı seçenekler sunuyorum.

RSS Okuyucu İle Takip Edin

Eğer bir RSS okuyucu program ya da çevrimiçi bir araç kullanıyorsanız abonelik ekleme satırına http://feeds.feedburner.com/paraHAS adresini yazarak yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz.

E-Posta İle Takip Edin


E-Mail aboneliği seçeneği ile yeni yazılar direk e-posta adresinize gönderilir böylece hiçbir programa veya araca ihtiyaç duymadan HAS Para’yı e-mail ile takip edebilirsiniz. E-Mail aboneliği için buraya tıkladığınızda açılan penceredeki forma e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu yazarak abone olun. Abonelik işlemini tamamlamak için e-mail adresinize gelen onay mailindeki linke tıklamayı unutmayın.


Facebook İle Takip Edin


HAS Para Facebook sayfasını beğenerek yeni yazılardan haberdar olabilir ayrıca bazı resim, video ve link paylaşımlarımı takip edebilirsiniz. HAS Para Facebook sayfasını beğenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.


Twitter İle Takip Edin


HAS Para’da yayınladığım yeni fırsatlar otomatik olarak HAS Para Twitter hesabında paylaşılmaktadır. Twitter takipçisi olarak HAS Para'yı takip edebilirsiniz. Twitter takipçisi olursanız yeni yazıları takip etmenin yanında benim haber, yorum ve görüşlerimi de okuyabilirsiniz. HAS Para Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.