Artık Evinizden Fikirlerinizi Belirterek Para Kazanın!

Anket param
Boş Zamanlarınızda Anket Doldurun Para Kazanın!
Evet yanlış duymadınız... Boş zamanlarınızda, ister evinizde, ister tam zamanlı çalıştığınız işinizde kahve molası verdiğinizde, sadece bir kaç dakikanızı ayırarak bilgisayarınızdan size gönderilen anket sorularını cevaplayın. Tamamladığınız her online anket başına para kazanın...

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR:

Günümüzde, şirketler arasında sundukları ürün ve hizmetleri daha fazla satabilmek için büyük bir rekabet savaşı sürüp gitmekte. Bu rekabette birbirlerine üstünlük sağlayabilmek için pazar araştırmalarına önemli miktarda bütçe ayırıyorlar. Yani bu şirketler, sadece ne düşündüğünüzü öğrenebilmek için sizin gibi insanlara ödeme yapıyorlar. Alışveriş yaparken, alacağınız ürünleri nasıl seçtiğinizi, ya da sinemada hangi filmleri izlediğinizi öğrenmek istiyorlar. Bu sayede, sundukları hizmet ve ürünleri daha kaliteli yapabileceklerini düşünüyorlar ve bu konuda kesinlikle haklılar.Bizi ilgilendiren tarafı ise gönderdikleri anket sorularını cevaplamamız karşılığında para kazanacak olmamız. Evet yanlış duymadınız, gerçek para ödüyorlar ve size gerçekten ihtiyaçları var. Anket Doldur Para Kazan ekibi olarak sizler için üyelerine anket doldurmaları karşılığında ödeme yapan yüzlerce pazar araştırma firmasını derleyip, üye olmadan tutun ödeme almasına kadar bilmeniz gereken bütün bilgileri bir kaynakta topladık. Eğer, ev hanımı, öğrenci, emekli, tam zamanlı çalışan birisiyseniz, veya kolay ve yasal bir şekilde sadece biraz ek gelir elde etmek istiyorsanız bu iş tam size göre!

ANKET DOLDUR PARA KAZAN:

  • Email adresinize gelen anketleri doldurarak 1$ ile 75$ arası kazanın.
  • Odaklanmış gruplar içerisinde yerinizi alın saatte 150$ kazanma şansını yakalayın.
  • Telefonla anketlere katılın ve saatte 120$'a kadar para kazanma fırsatınız olsun.
  • Yeni ürünleri herkesten önce siz deneyin ve bunu eşinize dostunuza anlatmanın keyfini çıkartın. Hediye ürünler sizin olsun.
  • Çekimleri daha tamamlanmamış sinema filmlerinin fragmanlarını herkesten önce ilk siz izleyin ve saatte 7$ ile 25$ arası kazanın.


ButonHiç yorum yok:

Yorum Gönderme