Makale Yazarak Para Kazanın!

Makale Yazarlığını Kimler yapabilir? 


Yazı yazmayı seven ve kendisine güvenen herkes yapabilir. Diğer işlerde olduğu gibi yaş sınırı yoktur ve öğrenciler, emekliler, çalışanlar, ev hanımları v.s herkesin yapabileceği bir iştir.

Makale Yazarı Rehberi Nasıl İşliyor?

makale yazarıMakale Yazarı Rehberi ile yazacağınız makalelerin sektör ve konuları,makaleleri nasıl yazacağınız, yazı yazacağınız yerler ve iletişim adresleri” verilmektedirMakale Yazarlığına bir defaya mahsus ödeyeceğiniz  ücret ile başlayabiliyorsunuz. Ödeme sonrası e-mail adresinize gönderilecektir.
Makale Yazarı Rehberinin Avantajları
  • Makale Yazarı Rehberi ile ister ek gelir imkanı sağlayın isterseniz tam gün yazarak  düzenli gelir elde edebilirsiniz.
  • Evde,işte,okulda,yolda v.s vakit bulduğunuz her an yapabilirsiniz.
  • Makale Yazarı Rehberlik Eğitimini referans olarak göstererek iletişim adresimizi teyit için verebileceksiniz.
  • Rehber güncellemelerinden  ve bilgi ve danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Ücretlendirme Nasıl Olacak?

Makale işi platformunda iş verenlerle birebir görüşüp belirleyebileceksiniz

Ne kadar kazanırım?

Yazdığınız makale başına 1 tl ile 10 tl arası arasında kazanabilirsiniz. Yeni başlayan biriyseniz ortalama 3 tl den hesaplarsak günde sadece 10 makale yazsanız bile aylık 900 tl para etmektedir.

Hangi Konularda Yazacaksınız?

Makale Yazarı Rehberi içinde en çok talep edilen konular sektörler sizlere ayrıntılı açıklanacaktır. Zaten sizi direkt makale yazarı arayanlara ulaştıracağımız için isteğinize en yakın konularda yazabileceksiniz..

Günde Kaç saat ayırmalıyım?

Bu tamamen size bağlı. İsterseniz tam zamanlı çalışın isterseniz günde sadece bir makale yazacak kadar çalışın,  isterseniz de 10 dk -15 dk çalışın size kalmış bir şey. İş yerinizde, evinizde, yolda, trafikte, okulda yazabileceğiniz her ortam sizin için uygundur.

Nerede Yazmaya Başlayacağım?

Yazıtör Makale Yazarı Rehberinin en önemli bölümünü belki bu kısmı oluşturmaktadır.Yazmaya başlayacağınız yerleri direkt olarak size verilmektedir. Zaten o kadar çok makale yazarına ihtiyaç var ki yazmak istediğiniz yerler arasında seçim yapmanız gerekecektir.
Buton


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder